Papírforma-győzelem kemény küzdelemben: Somló Hús Pápa-Bicskei TC 24-28 (13-13)

A középmezőnyben várják a folytatást a bicskei fiúk!

2017. február 22. - ventil66

bicske-sarbogard_24-21_ferfi_kezilabda_1.JPGA tavaszi forduló első összefoglalója. Férfi kézilabda csapatunk a hétvégén megkezdte a tavaszi szezont, a Pápa csapata ellen lépett pályára. Az első félidő elején kiegyenlített játékkal feszült egymásnak a két gárda. A szezon elejei forma meglátszott a játékunkon, hiszen az ellenfél technikai hibáit kihasználva elhúztunk. Az előny inkább minket zavart meg és elkezdtünk kapkodni, így a hazaiak fel tudtak zárkózni (13-13).

A második félidőt ott kezdtük ahol az elsőt befejeztük. Az ellenfél kihasználva a hibáinkat, ellépett két góllal. A második félidő 20-ik percére felzárkóztak fiaink és átvették a vezetést, amit fegyelmezett játékkal meg is tartottak és négy gólosra növeltek. Nyugodtan mondhatjuk, hogy jó csapat teljesítménnyel biztosan hoztunk a két pontot a szezon nyitón

Somló Hús KK Pápa-Bicskei TC 24-28 (13-13)

Csak a Bicske! (tudósított: Zsidai Zsolt, címlapfotónk egy korábbi mérkőzésen készült!) Az aktuális bajnoki tabella megtekintéséhez kattints!