Kiütéses leány kézilabda siker a közvetlen rivális ellen: Esztergom-Bicskei TC 10-26 (6-9)

Ádám Gréta 15 góllal terhelte meg az ellenfél hálóját!

2017. március 03. - ventil66

17093166_1346639718728774_318119596_o.jpgÚjabb - immáron negyedszer - nagyszerű győzelmet aratott a Bicskei TC 13 évesekből álló utánpótlás leány kézilabda csapata. Az alapszakasz utolsó fordulójában a közvetlen rivális, a tabellán mögöttünk tanyázó Esztergom otthonába látogattunk egy betegségek elmaradt mérkőzés pótlására csütörtökön este. Íme Ivicz Miklós vezető edző beszámolója.

"Sikerrel vettük az akadályt! Az első félidei kicsit álmos, döcögős játék után, ami 9-6-os vezetésünkkel zárult, a második félidőt 17-4-re nyerték a lányok. Így a végeredmény 26-10 lett. A második játékrészben jobban összpontosítva, jó védekezéssel, lerohanás gólokkal, jó kapusteljesítménnyel sikerült ilyen nagy arányban is megérdemelten megnyerni ezt a fontos mérkőzést. Örülünk a győzelemnek és feltöltődve készülünk a jövő hétvégi fordulóra. Gratulálok a lányoknak!"

A bicskei gólokon Ádám Gréta (15), Antal Boglárka (5), Cseh Réka (2), Iski Jázmin (2), Ádám Lilla és Szegedi Fanni osztozott. Csapatunk az alsóházi rájátszásban folytatja a bajnokságban, mégpedig még hat hétvégi kettős forduló vár a lányokra, s az ellenfelek között lesz az Alba Fehérvár KC mind a 4 (!!!) csapata, a Komárom és az Esztergom gárdája. CSAK A BICSKE! További helyszíni fotókhoz kattints!