Gyorsan dűlőre vitték Pásztorék az ifimérkőzést: Tordas-Bicskei TC 1-5 (0-2)

2017. március 18. - ventil66

dscf3045_1.JPGAz elmúlt héten némi meglepetésre a Velence hazavitte (2-3) a 3 pontot a bicskeiek átmeneti otthonául szolgáló mányi katlanból, így gyógyírt jelentett a magabiztos mai tordasi siker. Pásztor László vezetésével az első 5 percben gyakorlatilag eldőlt a találkozó, amely a szemerkélő esőben kényelmes tempóban "ketyegett" le és csak az utolsó percekben lett fölényes a bicskei győzelem.

Az önbizalomra nagy szükség van, hiszen jövő szombaton Mányon derbi, azaz BTC-Felcsút rangadó következik a 6-ik és 7-ik helyen mindössze egyetlen pont különbséggel álló gárdák között. A Tordas-Bicske felnőtt mérkőzésre vasárnap 15.00 órai kezdettel kerül sor.

Tordas-Bicskei TC 1-5 (0-2) Vezette: Czagány Zoltán

Gól: Balassa (51.p.) illetve Pásztor (4., 49.p.), Jakab D. (5.p.), Máté (87.p.), Jakab Á. (88.p.) CSAK A BICSKE! (fotóillusztrációnk a múlt heti, Velence elleni mérkőzés előtt készült!)