Meglepetésszombat: ismét szívességet tett a Főnix, Tordason vérzett el a Bicske II, 130 gólnál jár a bicskei ifi!

Az óraátállítás után vasárnap 16.00 órától a Lajoskomárom ellen folytatja menetelését a Vukmir-legénység!

2019. március 31. - ventil66

u19_190330.jpgAz egyik legerősebb üldözőnek számító Főnix ismét kikapott hazai pályán a fejér megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban, 2-0-ás félidei vezetésről 4-2-re. A 3 bajnoki pontot az a rapszódikusan szereplő Sárbogárd vitte haza  a korábban Bicskén is futballozó Bezerédi hajrábeli duplájával, amely gyengébbnek számító csapatok ellen otthon is rendesen hullajtja a pontokat, viszont idegenben a Mórt (1-0) és ezúttal a Főnixet is alaposan meglepte. A múlt héten Gárdonyban vesztes Bicskei TC újabb esélyt kapott, hogy helyreállítsa a korábbi pontkülönbséget üldözőjével szemben. A 16.00 órakor kezdődő BTC-Lajoskomárom ütközet mellett nehéz feladat vár a Mórra, azt a Mezőfalvát fogadja, amelytől az őszi finisben (elmaradt mérkőzés pótlásaként) kiadós zakót (1-4) kapott idegenben. Folytatáshoz kattints!

Hatalmas meglepetésre szombaton délután a Tordas II vendégeként vérzett el a listavezető Bicske II. A hetek óta gyengélkedő alakulat ugyan megszerezte a vezetést Kovács találatával, majd az első félidő hajrájában a hazai Bihari és Sponga gólját még egalizálta (2-2), de a második játékrészben Kóti góljára már nem volt válasza. Így újra nyílt az Always Green megyei III. osztály bajnoki címéért folytatott harc, vasárnap felzárkózhat a Velence II és a Dinnyés egyaránt.

Immáron 130 szerzett gólnál jár a bicskei U19-es csapat! Ezúttal a Lajoskomárom volt az áldozat, Földes Gábor csapata gólerős első félidei játékkal 13-3 (9-2) arányban diadalmaskodott. A gólokon Cserkuti (3), Pásztor (2), Dobi (2), Takács (2), Valentics (2), Proszammer és Veres osztoztak, míg a vendégeknél a Gógán-testvérek szállították a gólokat. Pásztor (26) és Cserkuti (24) vezetik az osztály góllövő listáját is. Nagy meglepetésre a sárbogárdi ifi kikapott Baracson (2-5), így az izgalmas bajnoki versenyfutásban a Mór és a Bicske azonos pontszámmal áll az első helyen. (címlapfotónkon a bicskei ifi szombaton győztes csapata)