Elmaradt a majális, de a gyenge játék ellenére biztos ifigyőzelem: Ercsi Kinizsi-Bicskei TC 0-5 (0-1)

2019. május 02. - ventil66

img_20190501_100110.jpgA hétvégi ballagások miatt május 1-én szerdán játszották a fejér megyei I. osztályú U19-es bajnokság aktuális fordulóját. Csapatunk a zöld asztal mellett esett vissza a harmadik helyre hét közben, ugyanis a Felcsút csapatát a sorozatos ki nem állásai miatt kizárták a bajnokságból, így a megszerzett pontok (6) és góljaink is "elvesztek" a tabellából. Átmenetileg emiatt a Sárbogárd lépett a 2. helyre, de az utolsó fordulóban szabadnapos és továbbra is a saját kezében van a BTC sorsa a bajnoki cím tekintetében. Amennyiben május 11-én szombaton 10.00 órakor legyőzik a listavezető Mórt, valamint további 3 ellenfelüket, garantált az aranyérem! Folytatáshoz kattints!

A legkevésbé sem a hazai egyesület tehet róla, de végig átható trágyaszagban zajlott a mérkőzés Ercsiben. A 28. percben Valentics szögletét Szekeres gyönyörű mozdulattal fejelte a jobb felső sarokba, védhetetlen gól volt (0-1). A 67. percben Cserkuti csípett el egy lepattanót, ügyesen elhúzta a kapus mellett és éles szögből a kapu közepébe lőtt (0-2).

4 perccel később Pásztor kezelt le középen egy beadást, tisztára játszotta magát és higgadtan a kapu jobb oldalába lőtt a dermedten álló kapus mellett (0-3). A 76. percben Valentics előre vágott labdájánál nagyot hibázott az Ercsi kapusa, a kipattanóra Cserkuti csapott le és kissé kisodródva a kapu közepébe lőtt (0-4). A 82. percben Takács ütempasszával jól lépett ki Valentics és az elfekvő kapus felett közelről a hálóba emelt (0-5).

Idénybeli leggyengébb játékát produkálta a Bicske, a csapat nagy része mélyen a tudása alatt játszott. Nem egyszer tették naggyá a hazaiak kapusát és az összjáték igencsak döcögött. Az biztos, hogy a jövő hétvégi Mór elleni csúcsrangadóra ez a teljesítmény nagyon kevés lesz, de örömteli a gólkülönbség  a mutatott játék ellenére. Folytatás május 11-én szombaton 10.00 órakor a Mór ellen! CSAK A BICSKE! További helyszíni fotóinkhoz görgess!