Kemény edzések után is biztos győzelem a fejér megyei I. osztály újonca ellen: Bicskei TC-Bodajk SE 4-1 (1-0)

2019. július 19. - ventil66

bodajk.jpgEmbert próbáló terhelést kapott Vukmir Dragan szakmai igazgató megerősített játékoskerete a hét elején, ennek ellenére helyenként könnyed, látványos játékkal győzte le a fejér megyei I. osztályban felkérést követően elinduló Bodajk SE csapatát. A szerda kora esti találkozón az I. félidőben a Füstös - Solt, Sötét, Molnár, Valentics - Farkas Márk, Erdős - Cserkuti, Pásztor, Peinlich - Panait összeállítású csapat kezdett, míg a második játékrészben a Zelizi - Adorján, Radó, Lak, Valentics - Dencinger, Takács - Tornyai, Varga, Farkas - Móri  összetételű gárda küzdött meg a győzelemért. Folytatáshoz kattints!

A kellemes időben rengeteg szurkoló kilátogatott a mérkőzésre, így láthatta a 13. percben, hogy Peinlich egy kavarodás után 10 méterről kíméletlenül bombázott a bal felső sarokba (1-0). A következő gólra egészen az 51. percig kellett várni, ekkor Móri lépett be remekül egy kényszerítő után a tizenhatoson belülre, 11 méteres lövésébe belelépett egy védő, azonban éppen így csapódott védhetetlenül a labda a felső léc alá (2-0). A 72. percben Tornyai ért el lesgólt, majd 7 perccel később következett a bodajki szépítő gól, amikor szöglet után egy vendégjátékos az ide-oda pattogó játékszert közelről kotorta a kapuba (2-1).

Gyorsan jött a bicskei válasz, a 82. percben Tornyai lapos beadását Móri estében, bravúros mozdulattal helyezte a jobb alsó sarokba (3-1). A 85. percben az újabb egy esztendőre egy nappal korábban aláíró Cserkuti tekert csodálatos lövést 19 méterről, azonban a bal kapufa kisegítette a bodajki hálóőrt. Móri látványos ollózása után a 90. percben Farkas Máté állította be a végeredményt, amikor Tornyai gurításával kilépve 8 méterről magabiztosan vágta a labdát a kapu bal oldalába (4-1).

Az előzmények ismeretében biztosnak mondható a bicskei győzelem és azt is meg kell említeni, hogy igen harcos, nagyot küzdő Bodajkot láthattunk, amelynek ezzel a hozzáállással komoly esélye lehet a megyei I. osztályban az előkelő helyezésre. Szombaton két fronton is pályára lép a BTC, délelőtt 10.00 órakor a Vajta csapatát fogadja a Kerecsendi Kiss Márton utcában, majd 17.00 órától Sárisápon játszik a komárom-esztergom megyei I. osztályú, alapos változáson keresztül ment élcsapat ellen. CSAK A BICSKE!