Drámai tizenegyespárbajban a huszadik rúgás után dőlt el: Bicske II-Szár KSE 1-1 (0-0) t.e. 8-7

2020. augusztus 09. - ventil66

img_20200808_185113.jpgA pokoli hőség ellenére telt ház fogadta Bicskén a szomszédvárak ütközetét a Fejér Megyei Kupa 2. fordulójának szombati mérkőzésén. Gól nélküli első félidő után Fenyvesi szerzett vezetést a vendégeknek a 49. percben, amit Szoldáth a 62. percben távoli lövéssel egalizált. A hátralévő fél órában már nem esett gól, a száriak mezőnyfölényét kivédekezte az egységesen és óriási akarattal küzdő Bicske II. Következett a tizenegyespárbaj, ami drámaira és izgalmasra sikeredett. Folytatáshoz kattints!

Mindjárt az első 4 párban kimaradt 2-2 büntető, majd sokáig hibátlanul céloztak a fiúk. Végül a tizedik párban, azaz a huszadik rúgásnál dőlt el a továbbjutás. Érdekesség, hogy Lacza Albert a 86. percben cserélte be fiatal kapusát, Frantát, aki kétszer is megfogta a bicskei kísérletet, azonban még őt is felülmúlta Rigó. A bicskei cerberus három tizenegyest is "ölt", ezen felül a sajátját magabiztosan értékesítette.

Jót tett ez a siker a bajnoki rajt előtt Czakó Péter formálódó csapatának, a Szár pedig két hét múlva tud visszavágni, amikor ugyanitt megye II-es bajnokin csapnak össze a felek. Komjáthy Bence további helyszíni fotóihoz görgess!