Lemásolták a múlt szerdai eredményt: Bicskei TC-REAC 5-0 (3-0)

2021. január 28. - ventil66

141024694_149889380273859_4736658157806089673_n.jpgTovább menetel a Csordás-csapat a felkészülési mérkőzéseken és szerdán este sikerült pontosan lemásolni az egy héttel korábbi, Főnix FC elleni sikert. Csapatunk a soron következő mérkőzését a Szűcs - Szabó, Horváth, Vékony, Lencsés - Lassú, Sötét, Kákonyi, Dencinger - Németh, Kürti összeállításban kezdte. Jól kapta el a fonalat a BTC, bizonyítja mindezt, hogy már a 6. percben gólt szerzett. Egy bal oldali szögletet követően a kipattanó labdát Kákonyi 18 méterről szúrta rá, ami egy védőn megpattanva megtréfálta a vendégkapust és rosszult nyúlt a labdáért, így az a kapu bal oldalába vánszorgott (1-0). A 20. percben Németh két jó csellel indulva betört a 16-oson belülre, az egyik szereléssel próbálkozó rákospalotai védő elkaszálta, a megítélt 11-est pedig Kákonyi a kapu jobb oldalába vágta (2-0). A 32. percben sarokrúgást követően Kákonyi ívelte be a labdát a jobb oldalról, Sötét emelkedett a legmagasabbra és mintegy 8 méterről fejjel, szép mozdulattal a kapu jobb oldalába csúsztatott (3-0). Folytatáshoz kattints!

A II. félidőt szinte teljes sort cserélve, a Rigó - Rétyi, Farkas, Mlinárcsik, Valentics - Bajor, Pekowski, Kákonyi, Kökény - Kürti, Peinlich összetételű csapat folytatta. A 61. percben Valentics futott el a bal oldalon, jól sikerült beadását Peinlich két méterről a kapuba ügyeskedte (4-0). A 77. percben Bajor vezette be a labdát a büntetőterületre, az ütemet tévesztő vendégvédő felvágta, ez is 11-es. Ezúttal Kürti volt az ítéletvégrehajtó és ő sem hibázott (5-0). A mérkőzésre már igencsak lehűlt a levegő hőmérséklete, de a szél is lecsendesedett, így szinte kifogástalanok voltak a körülmények a hajtós, jó meccshez. Minden hadra fogható játékos kapott legalább egy félidőt a bizonyításra, a csapat új szakmai igazgatója, Csordás Csaba szerint mindenki jól élt a lehetőséggel, senki nem okozott csalódást. Folytatás január 30-án szombaton 11.00 órakor a szintén NB III-as Dabas-Gyón FC otthonában. (tudósított: Venczel József, címlapfotónk az elmúlt heti, Főnix FC elleni mérkőzésen készült)