Agyonnyert meccsből döntetlen a rangadón: Bicske II-Csór Truck-Trailer 2-2 (2-0)

Továbbra is nyílt a verseny a bronzéremért!

2021. május 09. - ventil66

dscf3034.JPGFurcsa, de roppant küzdelmes találkozót vívott a Bicske II. csapata szombaton délután a vendég Csór csapata ellen. A 3. és 5. helyezett csapatok csatája végül döntetlennel zárult annak ellenére, hogy Czakó Péter együttese az első félidőben végképp eldönthette volna az ütközetet, hiszen kétgólos előnye mellett még kapufát is lőtt. Aztán a futball büntetett... Folytatáshoz kattints!

A 7. percben Szász indította a jobb szélen Bajort, akinek beadását az ötösön érkező Valentics a hálóba vágta (1-0). A 37. percben Cserkúti indította jó ütemben a kiugró Mórit, aki 12 méterről remekül emelt át a kapuson (2-0). Az 53. percben csóri kontra következett, amelynek végén Budai balról, külsővel lőtt a kapu közebe (2-1). A 62. percben egy távoli lövés után a labda keresztbe gurult a gólvonal előtt, Kaufmann eszmélt leggyorsabban és a bal kapufa tövénél a hálóba pofozta a játékszert (2-2).

Ezután még több helyzete volt mindkét csapatnak, a legnagyobb, amikor Móri ziccerben léphetett ki és a kapus mellett való elhúzás mellett elhamarkodottan mellé lőtt. Az ilyen meccslabdákat általában belövi a rutinos csatár, ezúttal azonban rosszul döntött. Maradt a döntetlen és ez azt is jelenti, hogy lőtávolon belül, 2 ponttal követi a PAFC III a Bicskét a bronzéremért folytatott küzdelemben. További helyszíni fotóinkhoz görgess!