Szuperhétfő a bicskei fociutánpótlásban!

2022. október 18. - ventil66

u11.jpegNem mindennapi hétfői napot zártak a Bicskei TC utánpótlás labdarúgó csapatai a hétfői napon. Először Király Dávid edző 10-11 éves tanítványai vettek részt Csákváron az aktuális Bozsik-tornán. A házigazdák ellen egy remek iramú és színvonalú mérkőzést játszottak, mely tökéletesen szolgálta a gyermekek fejlődését. A többi összecsapás is igazán hasznos volt, sőt eredményes. Ebben a korosztályban az előírások szerint még nem jegyzik a pontos végeredményeket, de annyit elárulhatunk, hogy az U11 háromszor győzött és egyszer szenvedett vereséget. A tornán kiemelkedő játékáért Gódor Tamás és Kurucz Gábor Zalán részesült különdíjban. Király: “A legnagyobb pozitívum számomra, hogy minden mérkőzésen dominálni tudtunk, esetenként jól működött a letámadás is, melyekből gólokat szereztünk.” Folytatáshoz kattints!

És még nem volt vége. Az U13-as együttesünk Piros Tamás edző irányításával soros bajnoki mérkőzésén a szomszédvár Etyek SE csapatát fogadta. A csapat ott folytatta, ahol legutóbb abbahagyta. A félidőben még döntetlenre állt a két csapat, aztán a második félidőben dűlőre vitte a BTC és végül 4-1 arányban diadalmaskodott. Góljainkon Török Róbert Márk (2), Erős Benedek és Farkas Béla Bence osztozott.

A slusszpoén az esti órákra maradt! A BTC U19-es csapata (edző: Rigó Máté) a regionális (és igen erős) bajnokságban a listavezető Dorogi FC gárdáját fogadta. Glück Botond szerezte meg a vezetést, ám az 50. percre már a vendégek vezettek. Szokolay Bence egalizált az 57. percben és végül a 86. percben csereként beállt Nyúl Levente - mindössze 4 percnyi játék után - eldöntötte a meccset. Sikerült veretlenségétől megfosztani a bajnokesélyest, ami szép fegyvertény és erőt adhat a további kemény küzdelemhez. (címlapfotónkon a Bozsik-tornán szerepelt BTC U11-es csapat, a különdíjasokhoz görgess!)  kulondijasok.jpeg