A szombati 7 kapott után ezúttal 7 rúgott gól a BTC edzőmeccsén! Folytatás szombaton Tatabányán!

A lendületes és eredményesebb második félidő döntött a Gyimesi-fiúk javára!

2015. február 20. - ventil66

p1840241.JPGCsütörtökön este 7 órakor a budapesti Goldball FC műfüves edzőpályáján került sor csapatunk újabb felkészülési mérkőzésére, melyen magabiztosabb második félidei játékával végül csapatunk négygólos vereséget mért a házigazda Inter FC csapatára.

Inter FC 04-Bicskei TC 3-7 (3-3). Góllövőink: Németh Zsolt (2), Vörös Zoltán (2), Radics Ádám, Molnár Attila és Máté Attila. Az első játékrészben sorozatban három kapufa jelezte fölényünket, végül váltakozó gólszerzések után döntetlennel zárult a félidő. Fordulás után már felpörögtek játékosaink és szebbnél szebb támadásokból tudtunk további 4 gólt szerezni valamint egy újabb kapufát. Szakvezetőnk a mérkőzés folyamán több játékost több poszton is kipróbált, hogy a jövő heti bajnoki kezdésre mindenki a helyére kerüljön. A mérkőzés egészében meglátszott a két csapat közötti osztálykülönbség.

Gyimesi László vezető edző: "Már valamicskét láttunk az elmúlt hónapban végzett edzésmunkából. A sok edzés és a három edzőmérkőzés után mondhatom azt, hogy még eléggé hendikepesek vagyunk, de azért vannak biztató jelek a csapat játékában. Az első bajnoki előtt (Mezőfalva idegenben március 1-én) további játékosokat tesztelünk ezen a héten és a hétvégén, Folytatás Tatabányán február 21-én szombaton 15.00 órakor a Vértesszőlős ellen. Nagyon bízom a tavaszi szezon jó kezdésében." (tudósított: Nagy György)p1840245.JPG