A felnőtt csapattag Horváth Ádám mesterhármassal bosszulta meg a vasárnapi zakót: Bicskei TC U19-Sárszentmiklós U19 1-3 (1-1)

2016. május 05. - ventil66

dscf8489.JPGKét zivatarfront között napsütéses első félidőt láthattak a nézők a ballagások miatt szerda kora estére halasztott ifjúsági mérkőzésen. A bajnokesélyes vendég Sárszentmiklós a felnőtt csapattag Horváth Ádámot (aki vasárnap is játszott egy félidőt a felnőttek találkozóján) állította a támadósorba, míg a bicskeieknél a gólerős Németh Erik került ugyanígy a csapatba.

A házigazda BTC nem tisztelte jóval erősebb ellenfelét és nagyszerű első félidőt produkált, jelentős mezőnyfölénnyel és számos gördülékeny akcióval. Mindezek ellenére a 10. percben Horváth jól eltalált 18 méteres lapos lövéssel szerzett vezetést, amikor is a labda a jobb kapufáról pattant a hálóba (0-1). A bicskei egyenlítő gólnál a bal kapufa játszott szerepet, ekkor Jakab felívelt szabadrúgása lepattant az ötösön, onnan a bal kapufára vágódott, s a kipattanót a szemfüles Kádár közelről a hálóba vágta (1-1).

Ezután több gólszerzési lehetősége volt a Bicskének, de Horváth újra büntetett és a 62. illetve a 85. percben lőtt találataival eldöntötte a mérkőzést. Egyöntetű volt a nézők véleménye: soha rosszabb ifjúsági mérkőzést! A vendégek nagy lépést tettek a bajnoki cím irányába, míg a hazaiak ezzel a játékkal jó eséllyel biztosíthatják be a bennmaradást.

Folytatás szombaton Ercsiben! További helyszíni fotóinkhoz kattints!